Virtuele kapel WK 14 – 2023 van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering. Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zondag 9 april Eerste Paasdag
-11.00 uur H. Mis met Mekiko en Herenkoor t.i.v.
-David Schers (coll);
-Niek van Lier (jaard) en ovl. familieleden
-Jac. Steeghs, Mathilde Steeghs-Franssen en zoon Léon
-Peter Tijssen (3e Jaardienst)
-Thea Schriks-Dieker
-Harrie Reijnders, inwonende oom van Gerda Ulen,
Zeswekendienst in de kerk van Nederweert

Maandag 10 april Tweede Paasdag
-10.00 uur H. Mis met Dameskoor

 

loader