Virtuele kapel WK 26-2022 van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering. Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zaterdag 2 juli OLS Mis – ’n Mis die òw rakt!
-19.00 uur H. Mis uur met Harmonie Eendracht, Heren- en Dameskoor, Femmes Vocales,
Meijels Mannenkoor/Méél Voices, Mekiko en soliste Linda Koopmans (OLS Lied).
-Opgedragen door: legerbisschop Mgr. Everard de Jong, Aalmoezenier Marc Heemels,
deken Wilson Varela en kapelaan Roger Maenen.
-Toegangsbewijs noodzakelijk. Live uitgezonden, via Omroep P&M.
-T.i.v.
-Giel Daems;
-Piet Daems;
-Henk Vlek en Truus Derckx (jaardienst);
-Dries Nijssen, Mie Nijssen-Thijssen en ovl. fam. Nijssen-Thijssen.

 

loader