Virtuele kapel WK 23 – 2022 van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering. Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zaterdag 11 juni
-19.00 uur H. Mis zonder dameskoor t.i.v.
-Léon Steeghs (verjaardag), Jac. Steeghs en Mathilde Steeghs-Franssen;
-Piet en Mien v.d. Broek-Geelen; 23 10/06
-Ouders Verscharen-v.d. Weerden (jaard), Miet en Leo Linders-Verscharen,
Mien en Harrie Gielen-Verscharen, Riek en Harrie Strijbos-Verscharen, Harrie Verscharen,
Ans Verscharen, Ton Verscharen, Wiel Verscharen.

 

loader