Virtuele kapel WK 43 – 2022 van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering. Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zondag 30 oktober Allerzielen
-11.00 uur H. Mis met Herenkoor t.i.v.
-Cor Mestrom (jaard);
-David Schers, Thea Schers-Kessels (verjaardag) en Britt Schers
– 15.00 uur Allerzielenlof, met Herenkoor.
– Gedachtenis overledenen van afgelopen jaar.
– Aansluitend, centrale zegening bij Afscheidsruimte op het kerkhof

 

loader