Virtuele kapel WK 51 – 2022 van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering. Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zaterdag 24 december Kerstavond
-20.00 uur Kerstmis
, met Dames-en Herenkoor t.i.v.
-Mathilde Steeghs-Franssen (verj), Jac. Steeghs en zoon Léon (gest.jaard);
-Karel Hendriks (verj) en Anna Hendriks-Wijnands (gest.jaard);
-Thea Schers-Kessels, David Schers, Britt Schers en verdere overl. familie.

Zondag 25 december Eerste Kerstdag
-Attentie ! : Geen Eerste Kerstdagmis in Meijel.

 

loader