Kribkesroute - Parochie Meijel
Kribkesroute
Kribkesroute
Kribkesroute
Kribkesroute

Recorddeelname aan Kribkesroute Meijel 2025

Liefst 88 (!) Kribkes zijn aangemeld voor deelname aan de 1e Lustrum-editie van de Kribkesroute Meijel, welke wordt gehouden van zondag 14 december 2025 t/m Driekoningen dinsdag 6 januari 2026. Hierbij veel nieuwe deelnemers en (heel bijzonder) dit jaar ook diverse buurtverenigingen, die ieder een gezamenlijk Kribke gaan bouwen.

Speciale flyer

Gedurende deze periode kan iedereen op eigen initiatief de Kribkesroute Meijel 2025 lopen of fietsen m.b.v. een speciale plattegrond-flyer met daarop alle adressen. Alle Kribkes zijn genummerd, zichtbaar vanaf de openbare wegen en verdeeld over 3 afzonderlijke routes t.w. route 1 (zwart), route 2 (rood) en route 3 (blauw). Vertrekpunt van alle routes is telkens de St. Nicolaaskerk.

Ook zijn deze routes te volgen d.m.v. het scannen van unieke QR-codes op je smartphone (met daarop geïnstalleerd een Komoot-app én een QR-code scanner).

De kinderen kunnen bij elke route een Letter-puzzel oplossen, waaraan prijsjes zijn verbonden.

Ook kunnen weer de traditionele wensen worden geschreven en opgehangen. Dit jaar niet in de boom, maar in een unieke natuur-tunnel in de kerk, welke hiervoor bewaard is van het oogstdankfeest in september jl.

De flyers zijn in deze periode gratis verkrijgbaar in de St. Nicolaaskerk en bij het VVV-punt in Meijel. Tevens zullen deze flyers in Meijel huis-aan-huis worden verspreid in week 50 (dan ook te downloaden via de groene knop hieronder)

Bijzondere opening

De opening van de Kribkesroute Meijel 2025 is op zondagmorgen 14 december, aanvang 10.15 uur. In verband met het 1e lustrum is er dan een speciaal Kerstconcert in de St. Nicolaaskerk m.m.v. die Heimat Kapelle en het vrouwenkoor Femmes Vocales.

Kribkes-by-night (nieuw)

Op vrijdagavond 19 december zal er éénmalig een Kribkes-by-night plaatsvinden, waarbij ALLE kribkes kunnen meedoen (tijdstip van 19.00 tot 22.00 uur). Gedurende deze tijd zullen er her-en-der allerlei optredens plaatsvinden door o.a. Jeugdorkest Meijel, tienerkoor Teentunes, toneelvereniging COM Meijel en MD Meijel. Een  volledig programma-overzicht is dan te zien achter in de St. Nicolaaskerk (=centraal startpunt)

 

Kortom in deze donkerste dagen van het jaar ligt er in Meijel weer een mooi evenement  in het verschiet, met 88 KERST-STALLEN (Kribkes) die verbinden: mensen samen brengen, verhalen vertellen en ons even laten stilstaan, bij wat echt telt.

 

druk op de groene knop om de speciale routeflyer te downloaden

voor het downloaden van het opgave-formulier LETTER-PUZZEL voor kinderen     <KLIK HIER>

 

< om te lezen KLIK HIER >     

                                                   **********************************************************

 

 

 

Onderstaand een historisch overzicht

 

Dia-presentatie van alle 62 Kribkes in 2024.

Dankzij de medewerking van de in Méél alombekende fotograaf/cineast Floris Hölscher is het mogelijk hierbij een prachtige DIA-presentatie te tonen, waarbij ALLE 62 KRIBKES van 2024 mooi zijn afgebeeld. Om te bekijken: <KLIK HIER>

Voor het bekijken van een PDF-foto-impressie met ALLE Kribkes van het jaar 2024: <KLIK HIER>

Voor het bekijken van een PDF-foto-impressie met ALLE Kribkes van het jaar 2023: <KLIK HIER>

Voor ‘n historisch overzicht van de Kribkesroute Meijel via de website Meijel24 <KLIK HIER>

 ****************************************************

Organisatie:

De Werkgroep Kribkesroute Meijel bestaat uit Pierre Verhees, Louis Verheijen, Yvonne van Mierlo, Ilse Straatman en zij werken nauw samen met de parochie Sint Nicolaas Meijel.

en…je kunt ons ook volgen op facebook: <KLIK HIER>

CONTACT

Kerkstraat 5
5768 BH  Meijel

PAROCHIE MEIJEL

Logo Parochie St. Nicolaas Meijel

© 2025 Parochie Sint Nicolaas Meijel | Gerealiseerd door Toeliedesign

loader