Boodschap op DI. 6 Fibberwarrie

LEGO is al een tijdje -en met name sinds de coronatijd- niet alleen ‘kinderspeelgoed’  meer. Ook volwassenen bouwen in hun vrije tijd aan grote, vooral technische paketten van duizenden onderdelen en honderden euro’s.

In de zgn. LEGO Architecture serie, met 1 uitgave per jaar, is vanaf juni 2024 de Notre Dame van Parijs verkrijgbaar. Vlak voordat deze in het echt, na een brand een paar jaar geleden, weer is heropgebouwd.

Een bouwpakket van de ‘Kathedraal van de Peel’ zal misschien nog 10 jaar duren. Maar in deze dagen van de Carnaval, worden wel eens meer ‘fantastische’ plannen en bouwwerken gerealiseerd.

Laten we er in de echte realiteit zo goed mogelijk voor zorgen samen, dat mocht zo’n pakket er dan ooit komen, we die in de lokale middenstand kunnen kopen. En de kerk haar betekenis heeft.

Kapelaan Roger.

loader