Boodschap op DO. 14 oktober

op okt 14, 21 in Algemene berichten met 1 Reactie

Bij het Afscheid van kapelaan Bert Paquay in 1980, schonken de Meijelse parochianen hem een speciaal gemaakt schilderij. Van het huis naast de kerk, waar hij als kapelaan bij de mensen woonde. Hij heeft aangegeven het graag weer een plekje in Meijel te geven, en via de originele maker van het schilderij -Frits Karis- heeft het in overleg met kapelaan Roger en Piet Schers een zichtbare plaats gekregen in de ruimte bij het kerkhof. Precies op de plaats van de tuin, waar de afgebeelde Kapelanie heeft gestaan en Bert Paquay heeft gewoond.

Kapelaan Roger Maenen.

Pin It

Related Posts

One Response to Boodschap op DO. 14 oktober

  1. Nel Theeuwen schreef:

    Heel mooi,en prachtig gemaakt Frits.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

« »

Scroll to top