Boodschap op ZA. 19 Augustus

Op aanwijzing van inwoonster José Van den Hove plukt promovendus Isabel Pombo Geertsma  (midden) samen met enkele studenten boerenwormkruid langs de spoorlijn in Schin op Geul. — © Mitchell Giebels

Het belangrijke Mariahoogfeest van haar Tenhemelopneming, is op 15 augustus. In de buurlanden België & Frankrijk met vele Mariaplaatsen, op die datum een verplichte, vrije, dag. In Nederland wordt het in een nabijgelegen weekend gevierd.

Voor Meijel, naast het Mariabeeld bij de Afscheidsruimte op het kerkhof. Zondagmorgen 20/8, om 11.00 uur met het Herenkoor.

Op enkele plaatsen in Zuid- en Noord Limburg, worden dan ook Kruudwisj boeketten verzameld, en gezegend. In 2023 hebben enkele Universiteiten daar onderzoek naar gedaan. O.a. in Grashoek en Meijel. Om zelf te lezen <klik hier>

Kapelaan Roger Maenen.

loader