Foto van de week “Kijk op Meijel”

op dec 20, 18 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Foto van de week “Kijk op Meijel”

Iedere week plaatsen we een foto op de weblog welke betrekking heeft op de seizoenen of een gebeurtenis in Meijel. Een mooie foto zegt vaak meer dan een artikel.    Bronvermelding: Peter Sieben http://www.kijk-meijel.nl/

Deze “foto van de Week” spreekt voor zich…..

frohe feiertage, happy holidays, wesołych świąt, mutlu tatiller, bonnes vacances, felices fiestas, felix dies festos, gléckleche Feierdeeg, lokkige fakânsjes, feliĉaj ferioj, gelukkige vakansiedae, 幸せな休日,節日快樂, ευχάριστες διακοπές buone vacanze, hyvää joulua, lykkelig ferie, счастливых праздников, glædelig ferie, boldog ünnepek, selamat berlibur, KORTOM…..: prettige feestdagen.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top