Foto van de week “Kijk op Meijel”

op sep 26, 19 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Foto van de week “Kijk op Meijel”

Iedere week plaatsen we een foto op de weblog welke betrekking heeft op de seizoenen of een gebeurtenis in Meijel. Een mooie foto zegt vaak meer dan een artikel. Bronvermelding: Peter Sieben http://www.kijk-meijel.nl/

75 jaar geleden moesten alle Meijelse inwoners huis en haard verlaten voor het oorlogsgeweld. Afgelopen zondag werd de evacuatietocht van Meijel (L) naar Asten-Heusden (NB) voor velen een bijzondere herbeleving, mede door het aanwezige vredesvuur uit Frans Normandië.

Voor bekijken van filmpje van Omroep P&M…..<KLIK HIER>

voor bekijken van filmpje van Omroep Brabant…..<KLIK HIER>

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top