Foto van de week “Kijk op Meijel”

op nov 21, 19 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Foto van de week “Kijk op Meijel”

Iedere week plaatsen we een foto op de weblog welke betrekking heeft op de seizoenen of een gebeurtenis in Meijel. Een mooie foto zegt vaak meer dan een artikel. Bronvermelding: Peter Sieben http://www.kijk-meijel.nl/

Op 17 november was het precies 75 jaar geleden dat Meijel bevrijd werd. Dit werd herdacht bij “Vesting en Belfort Vossenberg”. Hier werd de luistersteen van de Liberation route met het verhaal David McKellar, onthuld door zijn kleinzoon Scot Mathieson. Ook de Gordon Highlanders hebben hier een krans gelegd ter nagedachtenis aan hun gesneuvelde kameraden. (voor filmpje <Klik hier>

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top