Foto’s uit de oude doos

WK 32-2022: Iedere week plaatsen we een mooie foto op de weblog, welke betrekking heeft op het Méélse verleden. Achter elke historische foto schuilt een verhaal of roept deze vaak nostalische herinneringen op.

Foto uit 1993 met uitzicht vanaf “de kathedraal van de Peel” die al vanaf 1955 op een centrale plek in het dorp staat. Na de oorlog is deze nieuwe kerk gebouwd. Op het pleintje voor deze Sint Nicolaas kerk liggen nog de hoekstenen van de vorige kerk. De Méélse kerk heeft een prominente plek in ons dorp en groeit in de huidige tijd uit tot een multifunctioneel gebouw, met diverse nevenfuncties. Een gebouw waar niet alleen het geloof wordt gevierd, maar waar ook velen activiteiten in plaats vinden.

Voor een fantastisch uitzicht anno 2022, kun je deze kerktoren van Meijel nu ook zelf beklimmen en op 40 meter hoogte genieten van een onvergetelijke beleving. Meer info <KLIK HIER>

loader