Nao de Hòmmis

Nao de Hommis van 30 december

Nee, deze week géén ‘Nao de Hommis’.Even een korte rustpauze. De periode tussen Kerst en Nieuwjaar leent zich daar uitstekend voor. Bezig zijn met andere zaken. Aandacht voor elkaar, een lekkere wandeling. U kent dat wel. Maar maak u verder geen zorgen. Ook in het nieuwe jaar zullen we weer van de partij zijn met deze rubriek. Zullen we melding maken van de kleine en grote dingen in ons dorp. En zo af en toe zullen we ook in het nieuwe jaar kleine dingen weer behoorlijk opblazen , of grote dingen juist heel klein maken. U mag er echter van uit blijven gaan dat zaken die aan de orde komen, altijd een kern van waarheid bevatten. Al moeten we toegeven, dat we af en toe behoorlijk kunnen doorslaan en die kern nauwelijks nog zichtbaar is. Ach ja, u moet maar denken, dat het vroeger nao de Hommis in ’t café niet anders was.

O ja. Heeft u zaken waarvan u zegt, ‘daar zou het in het nieuwe jaar in ‘nao de Hommis’ eens over moeten gaan, laat ’t ons even weten. Een briefje in de bus op Hagelkruisweg 2 A4 of een ‘belletje’ naar 466.06.07 volstaat darvoor. Zo maken we de rubriek nog meer tot iets van ons allemaal.!

Voor nu: ‘Unne goeie roetsj in ’t nééj jaor!’

 

loader