Nao de Hòmmis

Tot ver in de jaren ’60 was de Hoogmis op zondagmorgen vaak tot de laatste plaats bezet. Ná de Hoogmis was het in de omliggende cafés niet veel anders. Onder het genot van een glas bier of een borrel werden verhalen verteld, ervaringen uitgewisseld en het dorpsnieuws aan elkaar doorverteld. In ‘Nao de Hòmmis’ gaan we wekelijks opnieuw dat dorpsnieuws aan elkaar doorvertellen. Humoristisch, ernstig, zelf gezien of van horen zeggen.

Nao de Hòmmis van 29 november 2020

Vrijgezel Jan heeft de afgelopen week met zijn smartphone,
een aantal actuele verkeersborden gefotografeerd in onze buurdorpen:

In Panningen:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

In de Neerkant:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

In Meijel:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

In Beringe:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

loader