Nao de Hòmmis

Nao de Hòmmis van zondag 17 januari

Tot ver in de jaren ’60 was de Hoogmis op zondagmorgen vaak tot de laatste plaats bezet. Ná de Hoogmis was het in de omliggende cafés niet veel anders. Onder het genot van een glas bier of een borrel werden verhalen verteld, ervaringen uitgewisseld en het dorpsnieuws aan elkaar doorverteld. In ‘Nao de Hòmmis’ gaan we wekelijks opnieuw dat dorpsnieuws aan elkaar doorvertellen. Humoristisch, ernstig, zelf gezien of van horen zeggen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toos belt daarom maar naar haar hartsvriendin, Door…

Door:  Weet je, waar ik de hele vrijdagavond aan heb moeten denken?  Wat zou zo’n Mark Rutte, die laatst een interview bij ‘Linda’ had na een moeilijke werkweek met 2 Persconferenties – die van dinsdag, over de verlengde lockdown, en die van vrijdag, over het overtreden van Rutte III – nou thuis doen, als hij zo moederziel alleen is??
Toos: Nou – Jan en Henk hadden daar in hun gesprek dat ik net mee hoorde, zo wel hun ideeën over …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

loader