Nao de Hòmmis

Nao de Hòmmis van zondag 28 maart

Tot ver in de jaren ’60 was de Hoogmis op zondagmorgen vaak tot de laatste plaats bezet. Ná de Hoogmis was het in de omliggende cafés niet veel anders. Onder het genot van een glas bier of een borrel werden verhalen verteld, ervaringen uitgewisseld en het dorpsnieuws aan elkaar doorverteld. In ‘Nao de Hòmmis’ gaan we wekelijks opnieuw dat dorpsnieuws aan elkaar doorvertellen. Humoristisch, ernstig, zelf gezien of van horen zeggen.

 

Jan: Ik heb een digitale foto gemaakt, van een aantekeningenlijst…
Henk: Da’s oppassen geblazen. Je hebt in de Politiek deze week gezien, wat daarvan kan komen.
Jan: … Ik bedoelde, van Uitspraken van Johan Cruijff. Deze week, was zijn sterfdag. En hopelijk gaat van deze uitspraken wat komen, voor het Nederlands Elftal. Want hun spel, op het veld, lijkt nog steeds op een ‘field lab’, een uittestveld. Dat kan iedere Boer, zien: dat we weer wat meer Verrassingselementen nodig hebben, op zijn ‘Cruijffiaans’…
Henk: Laat maar eens zien; en misschien kunnen politici, verder weg en dichterbij er wat van leren:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

loader