Nao de Hòmmis

op jun 20, 21 in ‘Nao de Hòmmis’ met Reacties uitgeschakeld voor Nao de Hòmmis

Tot ver in de jaren ’60 was de Hoogmis op zondagmorgen vaak tot de laatste plaats bezet. Ná de Hoogmis was het in de omliggende cafés niet veel anders. Onder het genot van een glas bier of een borrel werden verhalen verteld, ervaringen uitgewisseld en het dorpsnieuws aan elkaar doorverteld. In ‘Nao de Hòmmis’ gaan we wekelijks opnieuw dat dorpsnieuws aan elkaar doorvertellen. Humoristisch, ernstig, zelf gezien of van horen zeggen.

Nao de Hòmmis van zondag 20 juni 

Deze zondag, is Vaderdag.
Hoewel vrijgezel Jan geen ‘papa’ is, heeft hij deze week overal toch extra goed opgelet.
En met zijn smartphone, een aantal koddige situaties gezien binnen het hele commerciële gebeuren hier omheen:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En voor Henk, een speciale Bloemisterij app
‘om zijn vrouw Toos, te versturen … ‘

 

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top