Nao de Hòmmis

op jul 11, 21 in ‘Nao de Hòmmis’ met Reacties uitgeschakeld voor Nao de Hòmmis

Tot ver in de jaren ’60 was de Hoogmis op zondagmorgen vaak tot de laatste plaats bezet. Ná de Hoogmis was het in de omliggende cafés niet veel anders. Onder het genot van een glas bier of een borrel werden verhalen verteld, ervaringen uitgewisseld en het dorpsnieuws aan elkaar doorverteld. In ‘Nao de Hòmmis’ gaan we wekelijks opnieuw dat dorpsnieuws aan elkaar doorvertellen. Humoristisch, ernstig, zelf gezien of van horen zeggen.

Nao de Hòmmis van zondag 11 juli 

Vrijgezel Jan, ontving vrijdagavond klokslag 19.00 uur een doorgestuurd Twitter-bericht van zijn kameraad Martijn die intussen in Panningen woont. Een internetbericht verzonden, rechtstreeks vanuit de speciaal opgebouwde Kermistent daar in Kèpel op hun oude voetbalveld.
Terwijl Jan zelf luistert naar de Persconferentie van premier Rutte, leest hij dit:

 

 

 

 

 

 

 

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top