Nao de Hòmmis

Nao de Hòmmis van zondag 25 juli 

Tot ver in de jaren ’60 was de Hoogmis op zondagmorgen vaak tot de laatste plaats bezet. Ná de Hoogmis was het in de omliggende cafés niet veel anders. Onder het genot van een glas bier of een borrel werden verhalen verteld, ervaringen uitgewisseld en het dorpsnieuws aan elkaar doorverteld. In ‘Nao de Hòmmis’ gaan we wekelijks opnieuw dat dorpsnieuws aan elkaar doorvertellen. Humoristisch, ernstig, zelf gezien of van horen zeggen.

Vrijgezel Jan zag ooit op Facebook, een machtig mooie foto genomen boven de kerk
met een ‘Drone’ – Meijel “ by night ” …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Als rasechte sportfanaat zat hij vrijdag ook te kijken, naar de Opening van de Olympische Spelen in het Japanse Tokyo.
En verslikte zich bijna, in zijn slok koffie.

Daar gebruikten zich, 1800 (achttien honderd; duizend en achthonderd) van die drones, met led lempkes.
Om figuren en patronen aan de lucht te maken.

Dè zou een volgende keer nog eens Wà zin ,
vur Méél …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

loader