Nao de Hòmmis

Nao de Hòmmis van zondag 15 augustus

Tot ver in de jaren ’60 was de Hoogmis op zondagmorgen vaak tot de laatste plaats bezet. Ná de Hoogmis was het in de omliggende cafés niet veel anders. Onder het genot van een glas bier of een borrel werden verhalen verteld, ervaringen uitgewisseld en het dorpsnieuws aan elkaar doorverteld. In ‘Nao de Hòmmis’ gaan we wekelijks opnieuw dat dorpsnieuws aan elkaar doorvertellen. Humoristisch, ernstig, zelf gezien of van horen zeggen.

 

Vrijgezel Jan is de afgelopen zomerse woensdag met zijn elektrische fiets, “over de brug” naar de Weekmarkt in Panningen geweest. Zoals, meerdere Meijelsen.
Daar, kwam hij een aantal bekende namen tegen. Maar, op plaatsen die hij niet meteen verwachtte…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thea, op het terras …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kees, bij de Kruidvat …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En Erna, bij de chocolade-winkel …

 

 

loader