un plèkske vur de Nirkant…

op jun 18, 21 in ‘Nao de Hòmmis’ met Reacties uitgeschakeld voor un plèkske vur de Nirkant…

Van oudsher is er een sterke verbondenheid (o.a. dialect) tussen Meijel en Neerkant. Veel onderling contact en samenwerking is er o.a. via werk, muziek, sport en andere sociale-en culturele activiteiten. Omdat de weblog van de parochie Sint Nicolaas Meijel graag een verbindende factor wil zijn tussen deze twee dorpen, brengen we elke vrijdag om 17.00 uur het nieuws van: het Weekblad voor Deurne, NeerkantOnline en Meijel24.

KLIK OP LOGO voor het nieuws uit Neerkant, Liessel, Helenaveen, Deurne, Vlierden

KLIK OP LOGO voor het nieuws uit Meijel en omgeving

KLIK OP LOGO voor nieuws uit Neerkant

Belangrijke tip: keer na “lezen meer-artikel” steeds weer terug voor het lezen van andere artikelen, door op de terug-pijl te drukken (en niet op de X om te sluiten).

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top