un plèkske vur de Nirkant…

op mei 1, 20 in ‘Nao de Hòmmis’ met Reacties uitgeschakeld voor un plèkske vur de Nirkant…

Van oudsher is er een sterke verbondenheid (o.a. dialect) tussen Meijel en Neerkant. Veel onderling contact en samenwerking is er o.a. via werk, muziek, sport en andere sociale-en culturele activiteiten.

Omdat ons ter ore is gekomen, dat het Weekblad van Deurne niet meer gelezen kan worden door de inwoners van Neerkant en Meijel (tekort bezorgers) starten we met deze wekelijkse rubriek op onze parochieweblog, die vrijdags (aan ’t begin van elk weekend) rond 17.00 uur online zal gaan. U kunt dan het (online-)nieuws van het Weekblad van Deurne alsnog bekijken en lezen. Tevens brengen wij dan voor de Neerkantse mensen ook het nieuws uit Meijel en omgeving via Meijel24.

De weblog van de parochie Sint Nicolaas Meijel wil hiermee graag de verbindende factor zijn tussen onze twee dorpen. Zegt het voort…!!!

KLIK OP LOGO voor het nieuws uit Neerkant, Liessel, Helenaveen, Deurne, Vlierden

KLIK OP LOGO voor het nieuws uit Meijel en omgeving

Belangrijke tip:keer na “lezen meer-artikel” steeds weer terug voor het lezen van andere artikelen, door op de terug-pijl te drukken (en niet op de X om te sluiten).

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top