‘Vanuit de zijbeuk’

‘Vanuit de zijbeuk’ is de vaste column op onze weblog die afwisselend door enkele mensen uit onze parochie wordt ingevuld. Ze geven zo hun eigen kijk op gebeurtenissen in ons eigen dorp of ‘de grote wereld’. De ene keer puntig en uitdagend, dan weer met een grote knipoog.

Aan u de uitdaging! Moderne functienamen

Weet u, de andere benaming van deze 5 meest voorkomende dagelijkse taken?

1 Engineer Connectivity Expert
2 President Family Affairs
3 Subject Matter Expert Clothing Modifications
4 Senior Procurement Food Supply Director
5 Technical Support Shoe Area Quality ?

We zijn in deze digitale tijd verzot, op schitterende functieaanduidingen,
voor het doeltreffend omschrijven van hun taak.

1 Electricien
2 De moeder in huis (mag ook de vader zijn)
3 Strijker m/v van kleding
4 Boodschappen jongen (of meisje)
5 Schoenenpoetser
Ik daag u uit, te reageren met de mooiste functienamen…

Roger
Columnist
tekstjesschrijver

1

One thought on “‘Vanuit de zijbeuk’

  • Cipier gevangenis, dat woord kan echt niet meer. Te hard voor de samenleving. Roept een beeld op van een sleutelbos dragende koddebeier, die met een bullepees een kudde criminelen door de luchtsluis knuppelt. Nee, gevangenis, pardon, penitentiaire inrichting, zoekt een penitentiair bejegeningmedewerker. Klinkt wel even anders en maakt het verlangen naar een tijdig onderkomen alleen maar groter.

Comments are closed.

loader