Virtuele kapel WK 15 – 2022 van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering. Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Goede Vrijdag 15 april Goede Vrijdag
-15.00 uur Kruisweg
-19.00 uur Gezamenlijke Federatieviering, in Meijel. Kruisverering, met Herenkoor

Zondag 17 april Eerste Paasdag
-11.00 uur Hoogmis, met Herenkoor t.i.v.
-Rien v. Bree-Op den Drink (verjaardag);
-Niek van Lier (jaard) en verdere familieleden

Maandag 18 april Tweede Paasdag
-10.00 uur H. Mis

 

loader