Virtuele kapel WK 21 – 2023 van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering. Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zaterdag 27 mei (Pinksteren)
-19.00 uur H. Mis met Dameskoor t.i.v.
-Wiel Simons (gest.jaard);
Toon Brummans (verjaardag/coll)

Maandag 29 mei Tweede Pinksterdag / Maria, Moeder vd Kerk
-H. Mis 10.00 uur (grote kerk/stille Mis)

 

0

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

loader