Virtuele kapel WK 38 – 2022 van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering. Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zaterdag 24 september Grote Oogstdankviering 2022
-19.00 uur met Heimatkapelle t.i.v.
-David Schers (zeswekendienst);
-Pierre Berben (coll)
-Ger Koopmans.

-Kerkgebouw deze zaterdag geopend
voor bezichtiging van: 10.00 tot 16.00 uur

loader