Virtuele kapel WK 48 – 2022 van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering. Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zondag 4 december Patroonsfeest / Advent II
-11.00 uur H. Mis met Dames- en Herenkoor t.i.v.
-Riet Gooden-Hendriks en Gerard Gooden (gest.jaard);
-Piet Elshout (coll);
-Jacques en Netje Geraets-Lenders en fam, Jean en Agaath v. Berlo-Foss en fam, Karel en Greet Horning en fam, familie Wedding
-Toon Brummans (zeswekendienst).

loader