Aankondiging van overlijden

D.d. 01-01-2018 is overleden

Pierre  Verheijen

in de leeftijd van 72 jaar

Straat:De Raemecker 6, 5768 HA

Avondwake: op vrijdag 5 januari om 19.00 uur.

Crematie in besloten kring.

Zie link “Condoleanceregister” Uitvaartbegeleiding van den Boom. 

10

10 thoughts on “Aankondiging van overlijden

 • Pierre…….een pracht vent is overleden….veel herinneringen komen weer boven….Geen makkelijke jeugd gehad….toch altijd positief…..vechter…dromen om meester te worden….Heerlijk gezin gesticht met Annelies…Carnavalsoptochten…Bijna alle nu levende mensen uit Egchel in de klas gehad…..!!
  Lieve familie heeeeel veeeel sterkte. Pieter Joosten

 • Anneke van der Weerden van Lier

  Er is een punt gezet achter de laatste regel.
  Heel veel sterkte voor de familie en voor ieder die rouwt om het verlies van Pierre.
  Anneke van der Weerden.

 • Jan en Mariet Kluskens

  Van Harte Gecondoleerd met het groten verlies van Pierre,heel veel kracht en sterkte om ieder die rouwt.
  Jan en Mariet Kluskens

 • Heel veel sterkte toegewenst aan familie, vrienden en bekenden van Pierre. Voor mij was hij “Meester Verheijen”. Ook ik ben een van die kinderen, die in Egchel bij hem in de klas heeft gezeten. Mijn herinnering aan hem is een hele fijne man, waar je graag bij in de klas zat. Hij was geduldig en had aandacht voor het individu. Ik heb vaker bij hem in zijn lelijke eend mee mogen rijden als ik te voet naar huis liep, en hij mij een lift gaf. Een fijne man. Later in mijn volwassen tijd heb ik hem nog vaker mogen ontmoeten. Altijd tijd voor een praatje. Jammer dat hem het leven u is afgenomen. Rust zacht Pierre.

 • Pierre ……….34 Jaar jou achter buren mogen zijn , vele praatjes over de schutting , met jou en Annelies , jij meestal met krant of lezend in een boek , genieten van de rust in je tuin ….. maar nu is jou boek gesloten ….Lieve Fam. ik denk aan jullie ….jullie hebben het Geweldig gedaan !!!!!! Mariet Steeghs

 • Wa sjón Pierre dé ik ouw in min lééve tége ben gekomme
  Hoofdzakelijk bij ouw klubke RKMSV
  Aaltidj die stiekeme grijns en lach op ouw gezéégt zó zie ik ouw vur mé
  As collega vastelaoves vierder .Vastelaovend de optocht dé was ouw ding
  Annelies mé ouw gezin en familie hél vuul sterkte mé ut verlies van Pierre
  Pierre rust zacht jong , en doe ze de groeten as ge bekende tegen komt !

 • Irma Snijders (Joppe)

  Goodbye teacher….
  Deze taal leerde ik op latere leeftijd bij de Engelse les die Jij gaf bij de KBO…
  Rustig ,met humor en toch ook serieus….
  Bewonderde Jou hoe Je toch weer telkens ergens rondliep… tijdens Jou ziek zijn.
  Nee Je ging ervoor…opgeven dat stond niet in Je woorden boek…
  Fijn dat je ons toch veel herinneringen nalaat…
  Méél verliest weer een kleurtje meer..

  Annelies…kinderen en kleinkinderen….Liefs en kracht!!!

 • Annelies, kinderen en kleinkinderen,
  De announce in het dagblad gezien.
  Erg geschrokken, onmisbaar en veel te jong.
  Namens de kinderen van tante Lies en ome Sjraar van harte gecondoleerd
  met dit enorme verlies.
  Wij wensen jullie, voor de komende tijd,heel veel sterkte toe.

  Gerrie en Jos

 • Pierre wah sjon deh ik owwe buurman ben geweest,ok meh voetballe: moppere of klage was dur bij ouw nie bij, altidj UT beeste meh iedereen vurhebbe as leider un vurbeeld vur UT team unne sjonne tidj.
  Gij waart unne kanjer
  Wie rapt now alle blaadjes op!!!
  Annelies kinjer en klenkinjer femilie sterkte.
  Owiekoe.

Comments are closed.

loader