Boodschap op DO. 8 Fibberwarrie

Tot vorige jaar, verscheen rond de donderdag weekblad de HALLO.

In vroegere tijden, was er het uitgebreidere ‘Weekbericht voor Meijel’.

En gelukkig, is er deze week de Vastelaoveskrant.. Di krèntje versjeentj, èn verdweentj, inéns vur Méél èn de uurste nòbbers. Zoals de weblog, ook elke vrijdagmiddag ‘un plèkske vur de Nirkant’ heeft.

In eerdere tijden, schreef David Rikkers (inmiddels 90 jaar) inspirerende overwegingen in het Meijels Weekblad (krèntje). En onder andere ook, een open correspondentie met de toenmalige pastor Konings.

David Rikkers schrijft nog steeds, via zijn eigen weblog. De redactie van de parochieweblog werd hierop attent gemaakt, door Martin Coolen. En met toestemming plaatsen we een Link, ‘David Rikkers’. Als vaste klik, voordat de Vasten als overwegingsperiode, begint.

Kapelaan Roger.

loader