Virtuele kapel WK 06 – 2024 van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering. Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zaterdag 10 februari Carnavalszaterdag
18.30 (!) uur Vastelaovesmis met Heimatkapelle, i.s.m. CV de Kieveloeët,
prins Jarno I (Schijven) en de Jeugdprinsenparen.
-Aangevraagde misintenties:
-Theu Verstappen (coll);
-Jan Heldens (coll);
-Lieneke de Leeuw-Parren;
-Jo Basten-Gubbels (11é jaardienst)
-Truus Verstappen-van Berlo (coll)
-Jan Derckx en Nellie Derckx-Martens (gest.jaard)
-Zondag 11 februari Carnavalszondag
-Geen H. Mis in de parochiekerk

Woensdag 14 februari – Aswoensdag
18.00 (!) uur H. Mis, met Herenkoor
waarbij oplegging van het Askruisje

 

loader