Nao de Hòmmis

Vandaag: gìn Hommis…

‘De mèn van Nao de Hòmmis’ laten deze zondag het café links liggen. Ook bij ons moet de dag voor Kerstmis thuis nog het een en ander gebeuren. De vrouwen hebben het druk met de voorbereidingen van de kerstdis en dan worden de mannen graag ingezet voor allerlei hand- en spandiensten.
Vanavond om vijf uur eerst met de kleinkinderen naar de Peuterviering en om tien uur – traditiegetrouw – naar de Nachtmis. De traditie om daarna nog een worstenbroodje te eten met een lekker glas wijn, houden we evenzeer in eren. En ook morgen – Eerste Kerstdag – kent bij ons beiden weer haar vaste patronen. De familie verzamelt rond de kerstboom, veel aandacht voor de kleinkinderen, een goed glas wijn en samen lekker eten. En ’s avonds ook weer blij als de hele ‘bubs’ weer de deur uit is en alles aan kant is. Maar eerlijk is eerlijk: we zouden niet anders willen.
Iedereen fijne kerstdagen en volgende week zondag – oudejaarsdag – zijn we weer van de partij!

 

loader