Nao de Hòmmis

op nov 14, 21 in ‘Nao de Hòmmis’ met Reacties uitgeschakeld voor Nao de Hòmmis

Tot ver in de jaren ’60 was de Hoogmis op zondagmorgen vaak tot de laatste plaats bezet. Ná de Hoogmis was het in de omliggende cafés niet veel anders. Onder het genot van een glas bier of een borrel werden verhalen verteld, ervaringen uitgewisseld en het dorpsnieuws aan elkaar doorverteld. In ‘Nao de Hòmmis’ gaan we wekelijks opnieuw dat dorpsnieuws aan elkaar doorvertellen. Humoristisch, ernstig, zelf gezien of van horen zeggen.

Nao de Hòmmis van zondag 14 november

Henk koos, op advies van Toos, om vandaag thuis te blijven.
Even, de veilige weg.
En net als gisteravond in d’n Binger door de huidige omstandigheden, even geen ‘Sjééle Waazel’.

Beide zijn benieuwd, hoe alles de komende weken met Sint Nicolaas en de Vastelaovend verder zal gaan…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cartoon, uit het Leidsch Dagblad van za. 13-11-2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top