‘Vanuit de zijbeuk’

‘Vanuit de zijbeuk’ is de vaste column op onze weblog die afwisselend door enkele mensen uit onze parochie wordt ingevuld. Ze geven zo hun eigen kijk op gebeurtenissen in ons eigen dorp of ‘de grote wereld’. De ene keer puntig en uitdagend, dan weer met een grote knipoog.

Ingepakt 


Hallo, meneer’ ‘Hoi..’ ‘Blij U te zien’ ‘Ow?!’ ‘U brengt natuurlijk de zon mee’ ‘De zon?’ ‘Nou kijk, de zon schijnt buiten, en als U nu binnen stapt, gaat het hier ook schijnen’ ‘Binnen?’ ‘Ja, U straalt iets uit; net als deze bloemen’ ‘U verkoopt bloemen, ja’ ‘Boeketten; ik verkoop boeketten’ ‘Ja, dat zie ik; leuk’ ‘Een bloemetje straalt wat uit, hè. Gezelligheid; dat past wel bij U’ ‘Vind je?’ ‘Ja, een goede match; lijkt me zo’ ‘Nou, dit boeket kost anders wel 16,99. Da’s best prijzig, voor een “match”. ‘Hier heb ik speciale weekendboeketjes, voor 5,99. En deze hier zijn 8,99.. 11,99 heb ik ook nog’ ‘Daar zit, eigenlijk, wel een apart bloempje in, ja; wat is dat, voor ’n soort?’ ‘Sterk, een héél sterk soort. Staat zeker twee weken’ ‘Tja, nou dan neem ik die bos van 8,99 wel mee’ ‘Een goede keus; een sterk boeket, voor een sterk persoon’ ‘Sterk?!’ ‘Papiertje erom heen?’ ‘Ja, is goed; ’t is toch voor mezelf, noem het: een “impulsaankoop”. ‘Dat is dan 9,49’ ‘Negen euro negenveertig??’ ‘..Papiertje, lintje; voeding’ ‘Ach, zo..’‘ Alstublieft, bedankt en tot ziens!; fijne dagggg..‘Hallo mevrouw!: fijn U te zien..’

Roger

loader